Ci dwaj koszykarze na zdjęciu to David Brembly i Jędrzej z Bralina. Mimo różnicy wzrostu, wiele Ich łączy. Obaj są zawodnikami Stali Ostrów Wielkopolski, a koszykówka to ich największa życiowa pasja. Jednak jest coś jeszcze – każdy z Nich czyni dobro i sprawia, że świat jest piękniejszy.
Jędrek, kiedy dowiedział się, że David (który jest dla Niego wielkim autorytetem) pomaga dzieciakom z Bożego Podwórka, sam również postanowił zrobić dla nas coś dobrego, co sprawiło nam ogromną radość. Jędrzej wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii Świętej w Parafii pw. Świętej Anny w Bralinie, postanowili, że to właśnie nam oddadzą słodycze, które dostali od swoich gości.
Dziękujemy bardzo serdecznie Wam koleżanki i koledzy z Bralina oraz Waszym rodzicom.
Przesyłamy gorące pozdrowienia z Ostrowa Wielkopolskiego
