David Brembly z wizytą na Bożym Podwórku

Wielka radość i szczęście wypełniły nasze serca, kiedy mogliśmy gościć u siebie Davida i Jego życiową partnerkę Panią Klaudię.

Sama wizyta nie była dla nas niespodzianką, gdyż wiedzieliśmy, że będziemy mieć gości. Jednak to, co wydarzyło się podczas spotkania, było dla nas miłym zaskoczeniem (żeby nie powiedzieć szokiem). David podarował nam 12 900 złotych! Tak jak obiecał, cały dochód z premiery filmu „Dream Chaser”, przekazał na Boże Podwórko. Dziękujemy!

Ponadto David spędził z nami czas na rozmowie na temat zdrowego stylu życia, nauczył, jak tworzyć „Mapę Marzeń” i obdarował swoimi autografami. Każdy mógł też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

🌦️Pogoda nie pozwoliła na wspólny trening koszykarski na naszym podwórku, ale nie martwimy się zbytnio, gdyż David obiecał nam, że przyjdzie do nas ponownie i wtedy pogramy. Już się cieszymy na to sportowe spotkanie, bo wiemy, że: jak David coś obiecuje, to słowa dotrzymuje.

Dzień zakończyliśmy projekcją filmu „Dream Chaser”, gdyż każdy chciał go obejrzeć, a tylko delegacja była na premierze.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia.

Podobne wpisy