Smacznie i wesoło było w czwartek na Bożym Podwórku. „Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – my też uwierzyliśmy i się bardzo objedliśmy.
Podobne wpisy
11 listopada
PrzezJR11 listopada uczestniczyliśmy w „Patriotycznym Śpiewaniu” zorganizowanym w dużej sali Domu Katolickiego przez Hufiec ZHP w Ostrowie Wielkopolskim.
Rocznica Chrztu Polski
PrzezJRDzisiaj, 14.04.2026 roku przypada 1060. rocznica Chrztu Polski.
Pędzlem malowane
PrzezJRZimowe krajobrazy – obrazy malowane farbami akrylowymi.
II Międzyszkolny Dzień Tolerancji i Integracji
PrzezJR14 maja 2026 roku odbył się II Międzyszkolny Dzień Tolerancji i Integracji zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach,…
Rozświetlenie choinki na ostrowskim Rynku
PrzezJR6 grudnia na zaproszenie Pani Prezydent dziewczyny z naszego kółka wokalnego wraz z panią Bogną Kowalską miały zaszczyt zaśpiewać kolędy…
Dzień Kota
PrzezJRW naszej świetlicy zrobiło się kocio.
